Results Standings Stats
#
Team
1
RUPENSIA Seniors
2
AS Wincrange
3
Alliance Aischdall
4
FCAS Hosingen
5
AS Colmarberg
6
CS Sanem Seniors 2
7
CS Fola Esch
8
CS Gréivemaacher
9
CS Oberkorn
10
Daring-Club Echternach
11
FC 47 Bastendorf
12
FC Alisontia Steinsel
13
FC Atert Bissen
14
FC Berdenia Berbourg
15
FC Blo-Wäiss Medernach
16
FC Cebra 01
17
FC Jeunesse Biwer
18
FC Jeunesse Useldange
19
FC Marisca Mersch
20
FC Olympia Christnach-Waldbillig
21
FC Orania Vianden
22
FC Pratzerthal-Redange
23
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
24
FC Red Star Merl-Belair
25
FC Résidence Walferdange 1908
26
FC Schëffleng 95
27
FC Sporting Bertrange
28
FC Sporting Mertzig
29
FC Syra Mensdorf
30
FC Una Strassen
31
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour U23
32
FF Norden 02
33
F91 Diddeléng
34
FC72 Erpeldange
35
FC Blo-Wäiss Izeg
36
FC Etzella Ettelbreck
37
FC Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
38
FC Jeunesse Gilsdorf
39
FC Jeunesse Junglinster
40
FC Jeunesse Schieren
41
FC Kehlen
42
FC Koeppchen Wormeldange
43
FC Mamer
44
FC Minerva Lintgen
45
FC Mondercange
46
FC Munsbach
47
FC Racing Troisvierges
48
FC Red Boys Aspelt
49
FC Rodange 91
50
FC The Belval Belvaux
51
FC Tricolore Gasperich
52
FC Victoria Rosport
53
FCM Young Boys Diekirch
54
Jeunesse Canach
55
Jeunesse Esch
56
RFCU Lëtzebuerg
57
RM Hamm Benfica
59
SC Ell
60
Swift Hesperange
61
U.N. Käerjeng 97 II
62
Union 05 Kayl-Tétange
63
Union Mertert-Wasserbillig
64
Union Remich/Bous
65
US BC 01 Berdorf-Consdorf
66
US Esch/Alzette
67
US Feulen
68
US Moutfort-Medingen
69
US Boevange/Attert
70
US Hostert
71
US Mondorf-Les-Bains
72
US Rumelange
73
Racing Heiderscheid/Eschdorf
74
FC Blue Boys Muhlenbach-Sandžak
75
Entente Déifferdeng-Luna Oberkorn
76
US Sandweiler
77
FC Minière Lasauvage
78
U.N. Käerjeng 97 III
79
US Hostert
80
FC Ehlerange
81
Union Titus Pétange
82
FC Schengen
83
US Rumelange Senior I
84
Etoile Sportive Clemency
85
Etoile Sportive Schouweiler
86
FF Norden 02
87
FC Les Ardoisiers Perlé
88
FC Biekerech
89
US Folschette
90
FC Grevels
91
FC Claravalis Clervaux
92
FC Brouch
93
CS Bourscheid
94
US Reisdorf
95
FC Noertzange HF
96
FC Kischpelt Wilwerwiltz
97
FC Wiltz 71
98
FC Kopstal
99
FC Koerich
100
Etoile Sportive Schouweiler Reserven II
101
FC 47 Bastendorf
102
FC Lorentzweiler
103
FC Tricolore Gasperich II
104
FC Wiltz 71 I
105
FC Blo-Weiss Medernach II
106
Swift Hesperingen II
107
Jeunesse Biwer II
108
FC Stengefort II